KalitvaRock - Рок-портал города Белая Калитва

Музыкальный форум города Батайска

Объявление

Наши партнеры - студия звукового дизайна "Аура" www.aurarecords.ru высококачественная многоканальная звукозапись,аранжировка,мастеринг,реставрация

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



South Park

Сообщений 31 страница 44 из 44

31

Prockurator написал(а):

Prockurator

да олег я))

BIG j0oOo0oN написал(а):

BIG j0oOo0oN : Да он чисто случайно Олег)))И ты ЕГО ТОЖЕ ЗНаЕшЬ)))

а я его знаю???))

32

аааа, все понял.... я тебя знаю))

33

Да кстати друзя Из южного парка,чего интересного расскажете?

34

Prockurator ммм....вроде у  него никто не учился хотя я не полностью в этом уверен...я учился у Владимира Васильевича)

Женёк....думаю в ближайшее время репертуар нашей групы обгадится примерно так на 5 песен) из каторых 2 будут развесёлые-панкофские а остальные более тяжёлые

35

Владимир Васильевич хороший препод! Тебе в этом плане повезло, а вот мне не очень. Я у Гены учился, тока зря у него время потратил... Играйте тяжёлую музыку!  In Ferrum salus!

36

2prockurator. Опять ты на латыне пишешь :)
2Реник.я понял,вообще мне Витя говорил,что вы перешли на ещё более тяжёлую музыку.

37

Ага ))), люблю этот язык! А значит это "В металле спасение"

38

жжош!))

39

Наверно пора уже словарик покупать а то скоро ниче не поймем ))

40

Могу снабдить литературой на эту тему ))). А если серьёзно, латынь- это великий язык! Кстати, Руслан, надо- бы определиться с местом репетиций и регулярностью.

41

тааак....а  ну ка не флудить у нас в теме!!))))

42

Кто флудит? Где? ))     2феникс: определимся тока попозже

43

Да знаеют все здесь латынь,особенно ребята из южного парка,они даже песни на латыне пишут))) чё,ты думаешь самый умный :D

44

Сайт проекту «ISRAEL INVESTMENTS LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та п’ять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від $ 500 до $ 50 000, які “сформовані з  дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів”. Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як  управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг.
Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «ISRAEL INVESTMENTS LTD», які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії:
«Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!»;
«ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного зв’язку. Все, дуже просто, далі з Вами зв’яжеться наш фахівець. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля»;
«Інвестиційний портфель це – різні активи, об’єднані для досягнення певних фінансових цілей. ІП може складатися з золота, нерухомості, цінних паперів, опціонів. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації. Портфелі доступні для громадян будь-яких країн».
Рекламу «ISRAEL INVESTMENTS LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Відповідно до інформації з сайту, «ISRAEL INVESTMENTS LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні.
Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «ISRAEL INVESTMENTS LTD»  в Україні зареєстровано як юридична особа – ПП “ІФЛК “ІЗРАЇЛЬ ІНВЕСТМЕНС” (код за ЄДРПОУ 42620622).
Послуги забезпечення діяльності домену надаються компанією «101domain», яка зареєстрована в США, і також надає своїм клієнтам можливість приховати інформацію про них у загальнодоступних Інтернет джерелах.
На офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла.
Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. НКЦПФР вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей.